Lt Ru En
Vida
2017-04-25
21:16:23
Į sanatoriją su 2 vaikais atvykome jau trečią kartą. Ankstesniais kartais būdavome patenkinti viso aptarnaujančio personalo darbu,tačiau šį sykį teko nusivilti procedūrų registratore, dirbančia prie 5 langelio, kuri darbo metu net nekreipia dėmesio į laukiančius tėvelius,į jų prašymus, maloniau rinkdamasi pokalbius telefonu asmeniniais reikalais. Atrodo ji čia priimta ne registruoti procedūras, o šnekėti telefonu su savo šeimos nariais. Ir nebandyk jos trukdyti tokio telefoninio pokalbio metu, nes į prašymus gausi nemalonų atsakymą "ne". Kažin kodėl nepateikiamos pildyti anketos apie tokių darbuotojų kaip procedūrų registratorių darbą, o vertinamos masažuotojos ar mankštintojos, kurių darbui jokių priekaištų, išskyrus pagiras ir dėkingumą už nuoširdumą, neturime.
KostyaFup
2017-04-23
00:15:52
Svajonė
2017-01-11
15:48:01
Sveiki. Šioje sanatorijoje su sūnumi teko būti du kartus. Važiuojame gydytis, o ne poilsiauti, kaip dauguma šiltuoju sezonu. Ačiū gydančiai gydytojai Vengalienei, II aukšto seselėms, kurios visada maloniai bendrauja, padeda. Taip pat nuoširdus ačiū procedūras atliekančiam personalui. Šypsenos, šilto bendravimo šiais laikais labai trūksta, o iš Jūsų tai sklinda :) Daug kas skundžiasi nemalonu bendravimu, bet pasakysiu,kaip Jūs bendraujate, taip bendrauja ir su Jumis. Gerbkime vieni kitus ir gyvenime atsiras žymiai daugiau šypsenos. Labai liūdino antrus metus iš eilės stebimas vaizdas pro langą: ryte, geriant kavą,stebėdavau virtuvės darbuotojas ateinančias į darbą tik su rankinėm, o išeinančias pilnais, vos panešamais maišais..Kai kurių net vyrai laukdavo, kad perimtų sunkius nešulius. Aišku, į maišų turinį neįlysi, bet stebint iš šalies atrodo nekaip. Norėtusi tikėti, kad Jūsų įstaigoje nevyksta negražūs dalykai, kaip daugumoje tų, kuriuose dirbama su maistu. Didžiausia tragedija šioje sanatorijoje apibūdinčiau nerenovuotus kambarius. Norėčiau, kad valstybės pareigūnai pamatytų, kokiuose kambariuose siūloma apsistoti besigydantiems vaikučiams ir jų tėveliams. Sekmės dirbant vaikų labui !
Ramunė Barbora Virb
2016-12-16
14:10:53
Laba diena. Jau 6 metus važiuojame į šią nuostabią sanatoriją ir nė karto nenusivylėm. Tikrai, nuostabus kolektyvas ir personalas. Labai dėkojame: Gyd. Violetai Obuolevičienei, kad visus 6 metus mums padeda. Reabilitacijos seselėms: Audronei Jonauskienei, Jelenai Tubienei, Rimai Bučmytei, Natalijai Miklovienei, Rūtai Birėtienei, Dianai Odinienei, Raimondai Vaitkuvienei, Redai (deja, pavardės neatsimenu). Labai ačiū: Viktorui Lukšui, kad sportuoja su manimi ir aš galiu normaliai vaikščioti, Jovitai, Podlinevienei, psichologėms: Simonai Kunigelienei ir Rinetai Rabačiauskienei. Visoms valgyklos virėjoms ir padavėjoms. Maistas tikrai labai skanus. Ši sanatorija tikrai labai nuostabi. AČIŪ VISIEMS KAS ČIA DIRBA!!!
Orestas Pocius
2016-12-11
13:40:45
Man labai patinko , geros auklėtojos,geri gydytojai patiko laika leisti čia ir labai smagu suradau daug draugu 2 korpusas 4 aukstas 404 kambarys sugrįšiu dar kart pas to pačiu aukletoju ir gyditoju visiems linkiu čia atvažiuoti .Orestas 13 metu
Tėvų balsas
2016-12-06
19:02:49
Sveiki, Klausimas sanatorijos administracijai ir jos vadovui. Kodėl nuo lapkričio 25d. iki šios dienos (gruodžio 6d. )nėra teikiamos logopedo paslaugos? Girdėjome, kad specialistai serga, operuojami. Tačiau, tai ne pacientų problema. Jūs kaip vadovas turite ieškoti sprendimų ir prisiimti atsakomybę už susidariusią situaciją, kad sanatorijoje neliko nei vieno logopedo. Kas trukdo samdyti specialistus iš šalies ir užtikrinti sklandų darbą? O gal tai taupymas vaikų sąskaita? VLK (valstybinės ligonių kasos) apmoka sanatorijai už kiekvieno atvykusio paciento gydymą, už ką jūs privalote suteikti visą kompleksą paslaugų, kurios yra paskirtos gydytojų. Deja, situacija yra tokia, kad vaikai, kuriems buvo būtina logopedo pagalba, jos nesulauks. Apie susiklosčiusią padėtį informuosime VLK ir SAM.
Nesakysu
2016-10-24
10:00:41
Grigaliunėni daktari yra bloga dukumentus su klaidom pildo ir nedoda procedūru leipe pirktis nors vaikas turi sunke negale
Edita Stasiukaitien
2016-10-06
13:04:27
Esu nepatenkinta ugdymu sanatorin4je mokykloje.Mano sūnus ugdomas pagal individualią programą,turi klausos negalę. Gydymosi metu nebuvo suteiktas kokybiškas ugdymas. ŠMM įstatyme yra sakoma,kad vaikui,turinčiam klausos negalę,reikalingos surdopedagogo paslaugos.Mūsų atveju mokykla pateikė pamokų tvarkaraštį,į pamokas ateidavo mokytojai dalykininkai,neturintys JOKIO supratimo apie negirdėjimą,siaurą žodyną,tuo pačiu siaurą suvokimą.Vaikų ,turinčių sunkumų moksle,sanatorijoje yra nevienas,jiems kokybiškesnį mokymą užtikrintų spec. pedagogas.Tokio mokykla neturi.Gauti lėšas už tai,ko nesuteiki yra negarbinga.
Iveta
2016-08-31
08:24:25
Aciu gydytojui Azuolui Kavoliunui uz rupestinguma ir mandagu bendravima. VAlgyklos diet. sesute taip pat labai siltas, paslaugus ir malonus zmogus.
Viktoras
2016-08-30
12:05:07
Aš esu patenkitas sanatorija jiegu gaunatia mažai proceduru jusu kaltė galima daktarės paprasyti skiria daugiau kolektyvas yra geras darbotojai super yra mano dukrai daug padejo ačiu Gintaro sanatorijai labai dėkingas mes kas met važiojam smagu
Remigijus
2016-08-22
08:03:05
Labai gaila, kad mano vaikui skiriama labai mazai demesio besportuojant saleje, juk skirta individuali mankstele, o dirbantis vyrukas sestadieniais nusiplauna pasiimdamas kelis vaikus vienu metu. Juk vaikui no to nebus geriau. Kas per tvarka? Graudu ziuret, tikrai kitamet cia nebegrisim.
Gintaras Balciunas,A
2016-08-19
19:31:04
Mes visa seima buvome Gintaro sanatorijoje.Esame be galo dekingi visam sanatorijos personalui uz rupestinguma,nuosirduma,atiduma ir svarbiausia yra tai,kad suzinoje kuo serga musu sunus jie patys pasidomejo ir internete suzinojo kaip galima kuo daugiau padeti musu sunui.Esame sujaudinti parodytu demesiu mums.Viso personalo deka musu Arnuciui dabar yra daug geriau ir zinome tai,kad musu 12dienu praleistu sanatorijoje nepraejo veltui.Asmeniskai norime padekoti gerb.Zilvinui,gerb Azuolui,gerb Laimai ir visoms slaugytojoms.Dekojame ir registraturos darbotojoms uz greita dokumentu sutvarkyma ir atiduma.Tuo paciu esame dekingi gerb.Laimai uz labai skanu valgiarasti ir maitinima.Nepamirstame ir gerb Viktoro uz jo mankstas ir nuosirdu atsidavima savo darbui ACIU Jums visiems uz viska ka padarete del musu sunaus Arnucio.Kitamet taip noriseme vel buti Gintaro sanatorijoje.Geros kloties visam Jusu kolektyvui
Samanta
2016-08-19
08:39:21
Sanatorija pagražėjusi.. bet išlikę keletas trūkumų...tiesa, ne apie estetinį vaizdą... Ketvirtas korpusas... Virtuvėlė.pirmas aukstas. Raktas pas budinčią poste, antram aukšte kitam gale..naudotis šalia esančia vurtuvėle (šaldytuvu ir mikrobange) su neįgalu vvaiku - misija neįmanoma.... Ir seselės 4 krpuso 203 k. Labai susireikšminusios, nemalonios, ypač ta, kuri dirbo rugpjūčio 6 d.
Mama
2016-07-24
14:52:18
Kazkaip graudu, kad uz tokius butinas priemones turime primoketi arba nuomotis tam skirta kambari. Yra tiesiog butina tureti bunant sanatorijoje su vaiku virykle, saldytuva. Ir tai nera jokia prabangos priemone. O cia viska nuomok ir papildomai uz viska mokek....uz tai kad prietaisa elektrini turi, mokek jei virtuveles nori, mokek jei saldytuvas reikalingas...
Gabija
2016-07-15
14:11:49
Siandien grizau is sios sanatorijos. Buvau be tevu nes man jau 13 metu. Taciau buvau rugseji ir druskininku saulutei. Salygos geresnes gintare bet saulutei yra idomiau kas antra diena veda i parduotuve. Bet ir gintare veda i parduotuves. Bet gintare nera jokiu uzsiemimu. O saulutei buna idomios diskotekos, pasivaiksciojimai, filmu ziurejumai, zaidimu vakaras. Saulutei labai idomu buvo. Beto saulutei ir proceduros geresnes vaziavau del koju (sunku vaikscioti, tad vaiksciojau su ramentais.) I gintara siulyciau vaziuoti kas serga plauciu uzdegimu, asma ir pns. O i saulute vaziuokite geriau su neurologinemis ligomis. Tikrai nebijokit vaziuoti be tevu, nes jum tiek saulutei tiek gintare tikrai pades seseles nueiti i valgykla, proceduras, i parduotuve veza su vezimeliu tad nebijokit leisti vienu savo vaiku ;).
Greta
2016-07-14
17:34:53
Sveiki teveliai ir sveikos mamytes. Noreciau paklausti ka daro pas rebilatologa. Nes mes treciadieni pas ji vykstame del sanatorijos.
Aušra
2016-07-14
12:22:38
Ačiū "Gintarui". Su sūnum praleidom fantastiškas 22 dienas sanatorijoje. Ačiū medikams, ačiū pagalbiniam personalui. Džiaugiamės, kad (vis dar) galima gauti nemokamą sanatorinį gydymą. Ir viskas čia puiku. Pradedant procedūromis ir baigiant kambarių tvarkymu. "Gintaras" pasikeitęs savo tvarka ir tai džiugina :) norisi tik palinkėti visam personalui kantrybės :) o atvykstantiems pacientams linkėčiau atsakyti sau į klausimą "Ko aš važiuoju į sanatoriją?" jei atsakysit, kad važiuoju gydyt vaiko, tai bus teisingas atsakymas ir gydymą jūs čia gausit tikrai :) na, o kas važiuoja ieškot 5 žvaigždučių viešbučio - jūs sumaišėt adresą ;)
Daina
2016-07-14
08:59:29
Gerb. Gintare, Sanatorija yra gydymo įstaiga, kur dirba kvalifikuoti gydytojai, 9 metus studijavę medicinos mokslus, todėl mano nuomone procedūros Jūsų vaikui tikrai turi būti skiriamos ne pagal Jūsų pageidavimus ( taip kaip Jums atrodo ir norisi), o koks susirgimas tuo metu gydomas... Be to, kokias procedūras pacientas turi gauti gydytojui nurodo ir LR SAM 2008-01-17 įsakymas Nr. V - 50, kurio gydytojas privalo laikytis, tad jeigu pasidomėsite šituo įsakymu ten rasit, kad vaikui per 10 darbo dienų turi būti skiriama: 10 mankštos (kineziterapijos) procedūrų, 4 procedūros lavinti smulkiajai motorikai (ergoterapija), 6 masažo procedūros, 6 fizioterapijos procedūros, 3 pcichologo konsultacijos, logopedo paslaugų net ir nenumatyta. Jūsų atveju, logopedas tik konsultavo ir įvertino ar reikalingi užsiėmimai su Jūsų vaiku, matyt jų nereikėjo, nors Jūs įsitikinusi, kad jie buvo būtini. Taip, kad apie gydymą palikite spręsti medikams, kurie tą mokėsi, o ne vertinkite pati...
Gintare
2016-07-13
12:46:02
Esu labai nepatenkinta gintaro sanatorija, mes važiavome del kalbos mums buvo būtinas lokopedas ir psichologas, gavom 22kalendorines dienas sanatorijoje, is tu dienų visu gavome 3kartus psichologo ir 1karta lokopeda, musu užsiėmimai buvo masažas nugarai viena savaitę kiekviena diena o kita savaite gavom masažą pėdom, 8uzsirmimus gavom smulkejei motorikai, ir kiekvienai dienai gavom mankšta 20mon. Visos procedūros vyksta nuo 10-25min, išvykai is jūsų sanatorijos vien del to kad negavau procedūrų kurios mums priklauso o iš rasa gavau kad del šeimyninių priežasčių, labai nusivyliau šitą sanatorija nes buvo domėtasi prieš tai klausiau ar gausiu tai ko man reikia sūnui sakė taip gausite viska. Ačiū už sugadinta sanatorija šių metu, sėkmės nes tikrai negrysime mes čia.
Aukse
2016-07-13
00:50:58
Gintarai taip i sanatorija jus dar tikrai priims kol sueis 18
1 2 3 4 5 6 7 Kitas

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.